Αρχική Σελίδα

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Επικοινωνία

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας offset χαρτί εκτύπωσης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας offset χαρτί εκτύπωσης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
άσπρο έγγραφο του Κραφτ! Τρομερό προϊόν, στέλνοντας γρήγορα, μεγάλη τιμή….Όπως περιγράφεται, κανένα πρόβλημα! Ευχαριστίες

—— Stephen Smith

Αγόρασα το έγγραφο c1s, το μεγάλο προϊόν και τις συμπαθητικές πωλήσεις. ειδικά για τη συσκευασία.

—— Zoran Bozic

BMPAPER έχει τις καλές υπηρεσίες με την προσφορά του εγγράφου δεσμών καλής ποιότητας και των έγκαιρων υπηρεσία online. Μπορείτε πάντα να έλθετε σε επαφή με τους οποτεδήποτε.

—— Hassane Alkara

Είμαι Online Chat Now

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

Διεύθυνση : NO3766, ανατολικός δρόμος Huangpu, περιοχή Huangpu, πόλη Guangzhou, Κίνα
Διεύθυνση Εργοστασίου : NO3766, ανατολικός δρόμος Huangpu, περιοχή Huangpu, πόλη Guangzhou, Κίνα
Χρόνο εργασίας : 9:00-18:00(ώρα Πεκίνου)
Τηλέφωνο εργασίας : 86--02029051826(Ο χρόνος εργασίας)   86--13538883291(Μη χρόνου εργασίας)
Φαξ : 86-20-87836757
επαφή :
Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς
(0 / 3000)

Υπεύθυνος : Ms. Jane
Τίτλος εργασίας : International trade department
Τηλέφωνο εργασίας : 008613538883291
WHATSAPP : +8613538883291
Skype : Janebmpaper
E-mail : Jane@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Yisa
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Yisa@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Libby
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Libby@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Lynn
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Lynn@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Lucky
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Lucky@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Nicole
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Nicole@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Daisy
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Daisy@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Sherry
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Sherry@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Michael
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Michael@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Summer
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Summer@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Lin
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Lin@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Wendy
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Wendy@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Cindy
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Cindy@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Lico
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Licole@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Kelly
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Kelly@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Lisa
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Lisa@bmpaper.com
Υπεύθυνος : Ms. Elibby
Τίτλος εργασίας : International trade department
E-mail : Elibby@bmpaper.com
Στοιχεία επικοινωνίας
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Jane

Τηλ.:: 86--02029051826

Φαξ: 86-20-87836757

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)